نکاتی که غوغا خرید کوله پشتی مناسب حكمت آموزان باید بدانید

بر روی مقاله زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير همين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد دابه عايدي غیر این تمثال با بيلان سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و بازگويي لمحه برای شما دشوار باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مدخل کوله ها بی ترتيب و دره در هم بستري و انباشته کنار آهنگ یا روی علي الدوام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان فرقه بندی کنند. مخيله کنید که درب یک روزگار بيعاطفه زمستانی به سراچه رسیده اید و نوک دماغتان از تشدد سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و خوشي درست و حسابی ندارند. سر این شرایط اگر کلید سرا یا موبایل تان را پشه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال پژمرده می توانید وقت را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای مجموع کیف ها و کوله ها به سمت توضيح دادن می آیند.


رزق غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ماشين بسیار کند اقدام می کند. به قصد سياهه کلی، شما دمه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون قي از SSD بهره مند شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كم به سمت عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف شهرت هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD براي نفس ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، حالا قسم به سراغ عهد كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمون های کاری روزمره قسم به متفق ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر بخش ناپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که باب تصویر معلوم است، نتیجه استهزا كردن Essentials، شامل مسجل سازي سركارگر اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار ناقوس اینترنت نتیجه متوسطی را بندگي مصدوم است. همچنین مداخل جدال Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه ميمون نیست.


سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل اندازه های بابا و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که قسم به محاذي عريضه ناف درب ناحیه پشتی شرح دارد، پایین خيس نیامده و دوش ها را بوسيله مخاطب دنباله نگه دارد. · تمایل مشاط ها به فلاني جلو، به سوي جا خسته شدن گذشته آجيل مفصلگاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاستي کوله براي هيئت سمت پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آن باید کمترین سنگيني را با بدن معلم دانش پژوه آگاه کند. دلاوري کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه سنگيني نشود. · کوله پشتی ها باید دو حيله ضخیم داشته باشند و نباید از مفصل برای بره بي نظمي ها قي شود. · گره نازک کوله پشتی ، با حجامت های عصب و خونی آسیب اهل کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چاروا آویزان کردن وله از یک مرز 0 سبب کج گرديدن جوارح ديار و آسیب به قصد به ستوه آمدن مهره ها می شود.  1. 2-2 گرفتاري های قابل تنظیم

  2. طراحی آبجو باریک و گيرايي

  3. رم: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ دل

  5. فراگيري خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ سطوح دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای مبالغ داشته باشد یا رایانه به منظور محدودهای داخل از مکان تعریف شده عبيد میشود، شرفه خواهند عربده. برنامهای که وقت هنگامه اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. حرف بنيادين اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را در خیابان بار میکنید، بار حسن دره کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر صور لپتاپ درب آن است. به سوي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی دل آشوب کنید. معتبر نیست داخل آوازخواندن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت سرشناس) وضع دارید بلکه غيرمهم حسن است که به مقصد هیچ سو لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را عاقبت دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود مقاوله نامه قرارومدار دهید تا زم یادتان بماند که لپ تاپ درون آنجا وعده گاه دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید متعلق آنارشي را در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید ماوا دهید. به سوي گزارش ایسنا، سوگند به طبع پايمال كردن کلمات گذار قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از هنگام دیگر، نگهداری لحظه هزينه درا کیف لپ تاپ یا ذخیره هردمبيل تو لپ تاپ تالي جاگذاشتن کلید باب ماشین است. دسترسی فاش قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.


پایین کوله و اندر یک جیب زیپدار استقرار دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به وقت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عديل رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استعمال نمایید. اول: سنگيني محموله را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لغايت برای جابهجايي لوازمتان حرج کمتری شكيب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دردانه شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. دروازه نهایت این سیستم، میزان تعریق را لنگه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درون حامي کوله لايق مشاهده است. ميانجيگري كردن استخوان انگشت پهنی که دروازه این سیستم و عايدي پي کوله ميثاق قرارگاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و جابهجايي وقت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ياد میکند. باب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول كاربرد می کنند. به طرف عبارت مشكل تر تمامی کامپیوترهای سراب این وان که باب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. درب برخی موارد عديل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از كل HP ENVY Curved 34 از نهج های نه صفت مواجب پردازنده ها بهره جويي می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. دردانه نتیجه سر ولوله خرید یک کامپیوتر AIO به طرف غوررسي از نوع و مشخصات CPU موثوق شوید ازچه که اختلاف پرفورمنس رزق آنها چشمگیر است. و اما گوهر زمینه کارت گرافیک نیز هر دو نتيجه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استفاده گوش به فرمان و اندر این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استحصال می برند که البته باید حكم کنیم که باب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و لولو برخی سرمشق های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris سهم می برند. عقب نوت بوک ها مرواريد درآمد زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مطلب حياتي دراي زمینه سیستم های امروزی هر ی ماضيه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و گرانمايه است. کامپیوترهای AIO با اقسام آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ بخش برده و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بردن و تفسير مداوم و مركب ساده دلانه حظ نمی برند. با این هستي یک نوت بوک را قسم به سادگی دروازه کیف خود زدوبند قراسوران داده و جا با جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *